Industry & Production

Pracownik porządkowy

8840 WESTROZEBEKE
Optie vast contract
Lager onderwijs
38 u/week

Functieomschrijving

Zakres obowiązków:

  • Sprzątanie pomieszczeń magazynowych/hal produkcyjnych.
  • Sprzątanie pomieszczeń administracyjno-biurowych.
  • Sprzątanie pomieszczeń socjalnych i sanitarnych.

Profiel

Spełniasz poniższe wymagania? W takim razie jesteś osobą, której szukamy:

  • Jesteś chętny do pracy w branży spożywczej.
  • Postępujesz zgodnie ze standardami higieny i bezpieczeństwa
  • Posiadasz własny środek transportu (firma nie jest osiągalna komunikacją miejską).
  • Zainteresowanie branżą spożywczą.
  • Umiejętność pracy w zespole i elastyczne podejście.
  • Komunikaktywna znajomość języka niderlandzkiego lub francuskiego.
  • Doświadczenie w/w funkcji lub pokrewnej.

Aanbod

Stawka brutto między €14,68 a €16,64/godzinę + dodatek zmianowy.

Stała zmiana poranna, 06:00 – 14:00. Belgijskie umowy o pracę, możliwość otrzymania umowy na czas nieokreślony po okresie prόbnym, dodatki wynikające z pracy na umowie belgijskiej (dodatek wakacyjny, premia noworoczna, zwroty za dojazdy, dni świąteczne płatne,...).

Bedrijfsinfo

Sektor spożywczy.

Heb je interesse in deze vacature?

Solliciteer nu en we nemen spoedig contact met je op.