Industry & Production

Pracownik porządkowy

8840 WESTROZEBEKE
Optie vast contract
Lager onderwijs
38 h/semaine

Description de fonction

Zakres obowiązków:

  • Sprzątanie pomieszczeń magazynowych/hal produkcyjnych.
  • Sprzątanie pomieszczeń administracyjno-biurowych.
  • Sprzątanie pomieszczeń socjalnych i sanitarnych.

Profil

Spełniasz poniższe wymagania? W takim razie jesteś osobą, której szukamy:

  • Jesteś chętny do pracy w branży spożywczej.
  • Postępujesz zgodnie ze standardami higieny i bezpieczeństwa
  • Posiadasz własny środek transportu (firma nie jest osiągalna komunikacją miejską).
  • Zainteresowanie branżą spożywczą.
  • Umiejętność pracy w zespole i elastyczne podejście.
  • Komunikaktywna znajomość języka niderlandzkiego lub francuskiego.
  • Doświadczenie w/w funkcji lub pokrewnej.

Offre

Stawka brutto między €14,68 a €16,64/godzinę + dodatek zmianowy.

Stała zmiana poranna, 06:00 – 14:00. Belgijskie umowy o pracę, możliwość otrzymania umowy na czas nieokreślony po okresie prόbnym, dodatki wynikające z pracy na umowie belgijskiej (dodatek wakacyjny, premia noworoczna, zwroty za dojazdy, dni świąteczne płatne,...).

Information

Sektor spożywczy.

Intéressé(e) par cette offre d'emploi?

Postulez maintenant et nous vous contacterons prochainement.