Construct

Construct

Instalator centrale termice si instalatii sanitare m/v/x

8720 DENTERGEM
Optie vast contract
Beroepsonderwijs
40 u/week

Functieomschrijving

Descrierea functiei:

Clientul nostru cauta instalatori centrale termice si instalatori sanitari cu experienta in montarea si intretinerea centralelor de incalzire, precum si a instalatiilor sanitare. Candidatul ideal trebuie sa aiba experienta solida in instalarea sistemelor de incalzire si sanitare, sa fie independent, de incredere si bine organizat.

Punctele de lucru sunt : Dentergem, Waregem, Kortrijk, Tielt, Roeselare, West-Vlaanderen

In calitate de instalator centrale termice si instalatii sanitare, responsabilitatile dumneavoastra sunt :

  • instalarea si intretinerea centralelor de incalzire, inclusiv cazane, calorifere, tevi, canalizare, instalatii sanitare.
  • diagnosticarea si repararea defectiunilor la sistemele de incalzire si sanitare.
  • efectuarea masuratorilor necesare, intocmirea documentatiei tehnice si raportarea lucrarilor efectuate.
  • colaborarea cu ceilalti membri ai echipei pentru a va asigura ca sarcinile sunt indeplinite in timp util si eficient.

Profiel

Descrierea profilului:

  • experienta minim 2 ani in montaj centrala termica si instalatii sanitare.
  • cunoasterea reglementarilor si standardelor privind instalatiile sanitare si de incalzire.
  • abilitatea de a citi desenele tehnice si documentatia de instalare.
  • abilitatea de a lucra in echipa si de a comunica.
  • permis de conducere categoria B si mijloc de transport propriu.
  • cunostinte bune de engleza sau olandeza.

Oferta :

  • oportunitati de dezvoltare si formare profesionala.
  • atmosfera de lucru prietenoasa intr-o companie stabila.
  • salariul depinde de experienta profesională -> sector construcții 17,23 € - 20,74 € brut/ora.
  • contracte de munca belgiene, posibilitatea de a obtine un contract pe perioada nedeterminata direct cu clientul dupa o perioada interimara reusita.
  • Nu se ofera cazare.

Bedrijfsinfo

Informatii despre companie:

Clientul nostru este specializat in montarea, intretinerea si repararea atat a centralelor termice, cat si a instalațiilor sanitare.