Logistics & Transport

Magazynier CAT

1850 GRIMBERGEN
Tijdelijk lange opdracht
Andere
39 u/week

Functieomschrijving

Jako magazynier w Caterpillar będziesz odpowiedzialny za różne zadania logistyczne, w tym:

  • kompletowanie zamówień,
  • odbiór i wysyłka towarów,
  • przepakowywanie,
  • transport towarów za pomocą wózka widłowego lub elektrycznego wózka paletowego (ETP).

Profiel

Profil:

  • płynnie rozmawiasz w języku angielskim lub niderlandzkim,
  • cenisz dokładność i punktualność,
  • nie boisz się pracy fizycznej,
  • jesteś elastyczny w zakresie zadań,
  • jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym,
  • posiadasz doświadczenie jako magazynier lub pokrewne,
  • posiadasz własny środek transportu.

Aanbod

Nasz klient oferuje:

  • pracę w dużej międzynarodowej firmie,
  • zatrudnienie w systemie zmianowym (6:00-14:00 / 14:00-22:00),
  • stawkę godzinową brutto €16,24  + dodatki zmianowe +  bony żywnościowe € 8/dzień
  • po roku stawka wzrasta do €18,28,
  • bonus CLA 90,
  • długoterminowe zatrudnienie,
  • praca w bardzo przyjemnym środowisku,
  • możliwości rozwoju,
  • 6 dni ADV.

Bedrijfsinfo

Nasz klient jest niekwestionowanym światowym liderem w zakresie maszyn budowlanych i górniczych, silników diesla i gazu ziemnego, turbin gazowych oraz lokomotyw diesla i elektrycznych. Ich żółte koparki to także bardzo znany widok! Ich centrum logistyczne znajduje się w Grimbergen.

Heb je interesse in deze vacature?

Solliciteer nu en we nemen spoedig contact met je op.