Industry & Production

Lucrator in sere si pe camp - Astene ( Deinze )

9800 ASTENE
Tijdelijk korte opdracht
Secundair Onderwijs
38 u/week

Functieomschrijving

Pentru clientul nostru, cu sediul in Asthene (Deinze), cautam 3 lucratori in sere si camp pentru perioada de la (poate varia usor) 6 mai 2024 pana la 31 mai 2024 (cu posibilitate de prelungire).

Sarcini:

  • protejarea plantelor si florilor prin atasarea unei pungi peste planta
  • prelevarea de probe de plante
  • transplantarea plantelor intr-un ghivece mai mari

Profiel

Profil:

  • Sunteti interesat sa lurati cu plante
  • O prima experienta in domeniu este un plus
  • Detineti permis de conducere B
  • Comunicati bine in engleza
  • In perioada 6/5 - 31/5 sunteti dispusi sa lucrati si in cele 2 zile de sarbatori legale
  • Sunteti dispus sa lucrati  2x 2 zile in Germania si  puteti ramane peste noapte la fata locului
  • Timpul deplasarii in Germania este platit ca timp de lucru
  • Mese platite de client
  • Nu aveti alergie la polen sau grau

Aanbod

Oferta:

  • Perioada 6/5/2024 -  31/5/2024 – poate varia usor
  • Salariu 16,86 euro brut/ora
  • Bonuri de masa de 8 euro/zi
  • De luni pana vineri de la 8:00 la 16:30

Bedrijfsinfo

Informatii despre companie :

Clientul nostru este o companie internationala al carei scop este sa revolutioneze stiintele agricole. Ei se ocupa cu gasirea de solutii inovatoare care sa abordeze provocarile globale privind securitatea alimentara.