Industry & Production

Personal de curatenie - fabrica alimentara

8920 LANGEMARK
Optie vast contract
Lager onderwijs
38 u/week

Functieomschrijving

Responsabilitati :

  • Curatenie in depozite/hale de productie.
  • Curatenie de camere administrative si birouri.
  • Curatenia camerelor sociale si sanitare.

Profiel

Profil:

Indepliniti urmatoarele cerinte? Atunci sunteti persoana pe care o cautam:

  • Sunteti dispus sa lucrati in industria alimentara.
  • Respectati standardele de igiena si siguranta.
  • Aveti propriul mijloc de transport (compania nu este accesibila cu mijloacele de transport in comun).
  • Aveti interes pentru industria alimentara.
  • Abilitatea de a lucra in echipa si abordare flexibila.
  • Cunostinte comunicative de olandeza sau franceza.
  • Experienta in functia mentionata mai sus sau in una similara.

  • Salar brut intre 14,68 EUR si 16,64 EUR/ora + indemnizatii de schimb.
  • Schimb permanent de dimineata, 06:00 – 14:00.
  • Contracte de munca belgiene, posibilitatea de a obtine un contract pe perioada nedeterminata dupa o perioada de proba, beneficii rezultate din munca in baza unui contract belgian (indemnizatie de vacanta, bonus de Revelion, rambursari de calatorie, concedii platite,...).

Bedrijfsinfo

Informatii despre companie:

Clientul nostru din Westrozebeke este specializat in productia si distributia de produse congelate din legume si fructe proaspete, destinate utilizarii in industria de catering, precum restaurante, spitale si cantine.