Industry & Production

Muncitor in productie alimentara - Oostkamp

8020 OOSTKAMP
Optie vast contract
Lager onderwijs
38 u/week

Functieomschrijving

Descrierea postului

In calitate de muncitor in productie la clientul nostru, contribuiți la creearea de produse vegetariene de inalta calitate, fiind mana dreapta a utilajelor.

Sarcini :

  • Transportati produsele sau deseurile in zonele de depozitare, expediere sau reciclare
  • Mentineti mediul de lucru curat si ordonat
  • Ambalati produsele in funcție de caracteristici, comenzi si mod de transport
  • Garantati ambalare si etichetare atenta
  • Efectuarea de controale de calitate
  • Ajutati la incarcarea si descarcarea camioanelor

Profiel

Profil

  • Comunicati in engleza sau olandeza
  • Dispus sa incepeti intre orele 6 si 8 dimineata
  • Un mediu de lucru mai rece nu va descurajeaza.
  • Puteti lucra confortabil la diferite temperaturi.
  • Munca fizica nu va sperie
  • Colaborati eficient cu colegii

Oferta :

  • Un loc de munca dinamic
  • Oportunitati de avansare
  • Salariu atractiv si beneficii suplimentare
  • Program de zi
  • Cotracte belgiene
  • Posibilitatea de a obtine un contract permanent cu norma intreaga dupa o perioada interimara pozitiva
  • Nu oferim cazare sau transport

Bedrijfsinfo

Informatii despre companie :

Clientul nostru cu sediul in Oostkamp este un producator de produse vegetariene de inalta calitate.