Logistics & Transport

Magazynier

9240 ZELE
Optie vast contract
Beroepsonderwijs
39 u/week

Functieomschrijving

Jako orderpicker / magazijnier będziesz współodpowiedzialny za prawidłowe funkcjonowanie zautomatyzowanego magazynu i przestrzeganie procedur.

  • Będziesz odpowiadać za następujące zadania:
  • Komisjonowanie zamówień i przygotowywanie ich do transportu.
  • Praca z ręcznym skanerem i wόzkiem paletowym.

Profiel

Profil kandydata:

  • Umiejętność obsługi wózka paletowego.
  • Doświadczenie w obsłudze wózka widłowego jest mile widziane.
  • Doświadczenie jako magazynier/order picker.
  • Elastyczność i dokładność.
  • Komunikatywna znajomość języka niderlandzkiego.

Aanbod

Nasz klient oferuje:

  • Umowa na czas nieokreślony po udanym okresie próbnym.
  • Stała zmiana popołudniowa (pon.-czw. 15:30-00:00, pt. 15:30-23:00) lub stała zmiana wczesna (pn – czw 04:30 – 13:00, pt 04:30 – 12:00) lub stała zmiana dzienna (07:00 – 15:30, pt do 15:00/09:00 – 17:30, pt do 16:30).
  • Stawka brutto 15,50€/h + dodatek zmianowy + bony żywnościowe €8/dzień.
  • Belgijskie umowy o pracę. Dodatki wynikające z tytułu pracy na umowie belgijskiej (dodatek wakacyjny, premia noworoczna, dni świąteczne płatne, zwroty za dojazdy,...).

Bedrijfsinfo

Nasz klient jest prężnie rozwijającą się firmą logistyczną zajmująca się  handlem częściami zamiennymi i akcesoriami do samochodόw.

Heb je interesse in deze vacature?

Solliciteer nu en we nemen spoedig contact met je op.