Logistics & Transport

Magazioner / orderpicker

9240 ZELE
Optie vast contract
Beroepsonderwijs
39 u/week

Functieomschrijving

Descrierea jobului

In calitate de magazioner, sunteți parțial responsabil pentru buna functionare a depozitului. Sunteți in principal responsabil pentru ridicarea comenzilor si pregatirea comenzilor pentru clientii cu un scaner portabil.

Profiel

Profil :

  • Aveti minim 2 ani de experienta in logistica sau lumea automobilelor
  • Sunteti rezistent la stres
  • Sunteti punctual/a si serios/a
  • Puteti lucra independent
  • Vorbiti, scrieti si cititi fluent olandeza
  • Detineti propriul mijloc de transport

Oferta :

  • Salariul brut 15,50 euro/ora
  • Indemnizatii de schimb
  • Bonuri de masa 8 euro pe zi
  • Lucrati 39 de ore pe saptamana, ceea ce va da dreptul la 6 zile ADV suplimentare pe an.
  • Vei ajunge intr-o companie in plina dezvoltare
  • Pregatire adecvata la locul de munca

Bedrijfsinfo

Informatii despre companie :

Clientul nostru este o companie de logistica in crestere, cu doua filiale in Zwevegem si Zele.

Ei se ocupa de logistica tranzactionarii pieselor de schimb si accesoriilor pentru diferite marci de masini.