Technics

Technics

Technik Operacyjny

9052 ZWIJNAARDE
Optie vast contract
Bachelor
36 u/week

Functieomschrijving

Dołącz do zespołu naszego klienta i odegraj kluczową rolę w ich najnowocześniejszych osiągnięciach biotechnologicznych.

Jako Technik Operacyjny ds. CAR-T będziesz odpowiedzialny za przeprowadzanie kluczowych operacji procesów CAR-T, zapewniając jednocześnie zgodność z zasadami bezpieczeństwa i standardami jakości.

Twoje obowiązki będą obejmować:

Prowadzenie utrzymania obszarów produkcyjnych, zgodnie z procedurami w celu wytwarzania produktów ATMP klinicznych i handlowych oraz testowanie próbek partii pod kątem zapewnienia jakości.

Należy zachować szczególną uwagę na szczegóły, ponieważ będziesz odpowiedzialny za prowadzenie szczegółowych rejestrów i skuteczną komunikację z przełożonymi i członkami zespołu. Wykorzystaj systemy produkcyjne efektywnie i współpracuj z zespołem w osiągnięciu naszych celów produkcyjnych.

Profiel

Profil:

  • Stopień licencjata lub magistra w dziedzinie nauk ścisłych, bioinżynierii, biotechnologii, farmacji lub pokrewnych, lub równoważne doświadczenie.
  • Znajomość przepisów GMP i wytycznych EMEA jest preferowana.
  • Silne umiejętności interpersonalne, ze szczególnym naciskiem na pracę zespołową.
  • Jasne umiejętności werbalne i pisemne, z uwzględnieniem szczegółów.
  • Zaznajomienie się z przepisami cGMP i wytycznymi ATMP (Produktów Leczniczych O Zaawansowanej Terapii) dotyczącymi produkcji produktów opartych na komórkach.
  • Silne umiejętności rozwiązywania problemów w pozytywnym podejściu.
  • Samodzielność w działaniu z chęcią nauki i nauczania innych.
  • Biegłość w aplikacjach Microsoft Office.
  • Doświadczenie w systemach cGMP, takich jak PASx, eLIMs, Siemens i SAP, jest preferowane.
  • Gotowość do pracy w nadgodzinach i dostosowywania grafik, w tym wieczorami i weekendami.

Aanbod

Firma oferuje:

  • Będziesz pracować w silnym i szanującym różnorodność zespole, gdzie każdy jest mile widziany.
  • Otrzymasz atrakcyjny pakiet wynagrodzenia zależny od wykształcenia i/lub doświadczenia zawodowego (od €3200/miesiąc).
  • Ubezpieczenie hospitalizacyjne, ubezpieczenie grupowe i premia uzupełniają pakiet wynagrodzenia.
  • Będziesz pracować w systemie dwuzmianowym (6:00 - 16:00 / 14:00 - 00:00) w trybie, w którym pracujesz 4 dni, masz 4 dni wolnych, itp. Zapewnia to dobrą równowagę między pracą a życiem prywatnym.
  • Będziesz pracować w środowisku, gdzie lojalność i duch zespołu są bardzo cenione.

Bedrijfsinfo

Naszym klientem jest globalna firma biotechnologiczna zajmująca się leczeniem, a w przyszłości wyleczeniem chorób zagrażających życiu. Poszukują pracowników do 2 zakładów produkcyjnych, Obelisku w Parku Technologicznym w Zwijnaarde i zupełnie nowego biotechnologicznego zakładu produkcyjnego w Tech Lane na wyspie w Zwijnaarde, aby wspólnie pomagać pacjentom.

Heb je interesse in deze vacature?

Solliciteer nu en we nemen spoedig contact met je op.