Technics

Technics

Montator Mecanic

8840 STADEN
Optie vast contract
Secundair Onderwijs
38 u/week

Functieomschrijving

Descrierea jobului :

Esti genul de mester caruia ii place sa-si suflece manecile si se pricepe la colaborarea cu colegii?

Atunci aceasta oferta ti se adreseaza.

In calitate de asamblator/mecanic, contribuiti la construirea de vehicule. In fiecare zi veti efectua diverse montaje si proiecte.

Profiel

Profil :

  • Este de preferat o diploma tehnica, dar experienta este la fel de valoroasa.
  • Experienta anterioara in inginerie auto, mecanica auto sau electromecanica va constitui un avantaj.
  • Comunicati bine in engleza si/sau olandeza.

  • Te vei alatura unei echipe de colegi grozavi unde spiritul de echipa este cu adevarat important.
  • Pregatire interna, siguranta locului de munca, mediu de lucru placut si remuneratie in concordanta cu experienta si abilitatile.
  • Clientul nostru isi doreste sa fie un angajator bun si atractiv in care angajatii sa se simta ca acasa, sa se dezvolte si sa invete unii de la altii.
  • Contracte de munca belgiene. Bonusuri rezultate din munca in baza unui contract belgian (indemnizatie de vacanta, bonus de Revelion, concedii platite, rambursari de calatorie,...).
  • Posibilitatea de a obtine un contract pe perioada nedeterminata dupa o perioada de proba finalizata de biroul nostru.

Bedrijfsinfo

Informatii despre companie :

Clientul nostru este unul dintre cei mai importanti producatori de vehicule. Camioanele, remorcile si camioanele de gunoi pe care le produc sunt folosite in fiecare zi in aplicatii foarte specifice.