Industry & Production

Muncitor in productia alimentara

8840 WESTROZEBEKE
Optie vast contract
Lager onderwijs
38 u/week

Functieomschrijving

Descrierea postului:

In calitate de muncitor in productie, veti fi responsabil cu curatarea si preagatirea diferitelor legume pentru prelucrare ulterioara. Va veti asigura ca legumele sunt spalate temeinic in conformitate cu cerintele de igiena. In plus, veti ajuta si cu alte activitati de productie, dupa cum este necesar.

Profiel

Profil :

  • Aveti interes pentru industria alimentara.
  • Munca fizica nu va sperie.
  • Nu va este frica sa va murdariti mainile.
  • Sunteti flexibil si puteti lucra in echipa.
  • Experienta in producție este un avantaj, dar nu este obligatorie.
  • Comunicati in Olandeza sau/si Franceza.
  • Dispus sa lucrati in 2 schimburi.
  • Detineti propriul mijloc de transport.

Aanbod

 Oferta :

  • Lucru cu norma intreaga intr-un mediu dinamic.
  • Posibilitate de dezvoltare si promovare in companie.
  • Atmosfera placuta de lucru in echipa.
  • Contracte de munca belgiene. Bonusuri rezultate din munca in baza unui contract belgian (indemnizație de vacanta, bonus de Revelion, concedii platite, rambursari de calatorie,...).
  • Posibilitatea de a obtine un contract pe perioada nedeterminata dupa o perioada de proba finalizata de biroul nostru.

Bedrijfsinfo

Informatii despre companie:

Clientul nostru din Westrozebeke se specializeaza in productia si distributia de produse congelate din legume si fructe proaspete, destinate utilizarii in industria de catering, cum ar fi restaurantele, spitalele si cantinele de firme.

Heb je interesse in deze vacature?

Solliciteer nu en we nemen spoedig contact met je op.