Industry & Production

Pracownik produkcji

3930 ACHEL
Tijdelijk lange opdracht
Lager onderwijs
38 u/week

Functieomschrijving

Dla naszego klienta w HAMONT-ACHEL poszukujemy pracownikόw produkcji (sektor spożywczy).

Wykonywać będziesz następujące zadania: pakowanie przekąsek lub żywności, etykietowanie produktów, końcowa kontrola zapakowanych produktów, itp.

Profiel

Profil:

  • Praca fizyczna Cię nie przeraża.
  • Nie masz problemu z pracą w chłodnym środowisku.
  • Możesz pracować w systemie 2-zmianowym (06:00 - 14:00 i 14:00 - 22:00)
  • Porozumiewasz się w języku niderlandzkim lub angielskim.
  • Posiadasz pierwsze doświadczenie w/w funkcji.

Aanbod

Oferta:

  • Stawka brutto  €16,27/godzinę  + dodatek €0,65/godzinę.
  • Bony żywnościowe €8/dzień.
  • Szkolenia w miejscu pracy.
  • Darmowy posiłek w trakcie przerw.
  • Belgijskie umowy o pracę. Dodatki wynikające z tytułu pracy na umowie belgijskiej (dodatek wakacyjny, premia noworoczna, dni świąteczne płatne, zwroty za dojazdy,...).

Bedrijfsinfo

Sektor spożywczy.

Heb je interesse in deze vacature?

Solliciteer nu en we nemen spoedig contact met je op.