Technics

Technics

Monter Elektryk

8840 STADEN
Optie vast contract
Secundair Onderwijs
38 u/week

Functieomschrijving

Czy jesteś zmotywowany i zainteresowany techniką?

Jeżeli tak, dolącz do zespołu monterόw naszego klienta w Staden (8840) -> nie oferujemy zakwaterowania.

Twoja rola ...

  • Montujesz całą elektrykę potrzebną do optymalnego działania nowych pojazdów naszego klienta.
  • Współpraca z kolegami nie stanowi dla Ciebie problemu.

Profiel

Dyplom techniczny jest mile widziany, ale doświadczenie jest równie cenne. Poprzednie doświadczenie w technikach samochodowych, mechanice samochodowej lub elektromechanice będzie dodatkowym atutem.

Porozumiewasz się w stopniu dobrym w języku angielskim lub niderlandzkim.

Aanbod

Nasz klient oferuje:

  • Dołączysz do zespołu świetnych kolegów, gdzie duch zespołu jest naprawdę ważny.
  • Wewnętrzne szkolenia, pewność zatrudnienia, przyjemne środowisko pracy oraz wynagrodzenie zgodne z doświadczeniem i umiejętnościami.
  • Nasz klient chce być dobrym i atrakcyjnym pracodawcą, w którym pracownicy czują się jak w domu, mogą się rozwijać i uczyć od siebie nawzajem.
  • Belgijskie umowy o pracę. Dodatki wynikające z tytułu pracy na umowie belgijskiej (dodatek wakacyjny, premia noworoczna, dni świąteczne płatne, zwroty za dojazdy,...).
  • Możliwość otrzymania umowy na czas nieokreślony po okresie prόbnym odbytym przez nasze biuro.

Bedrijfsinfo

Nasz klient jest jednym z czołowych producentów pojazdów. Samochody ciężarowe, przyczepy i śmieciarki, które produkują, są codziennie wykorzystywane w bardzo konkretnych zastosowaniach.

Heb je interesse in deze vacature?

Solliciteer nu en we nemen spoedig contact met je op.