Technics

Technics

Tehnician de intretinere

9940 EVERGEM
Optie vast contract
Secundair Onderwijs
38 u/week

Functieomschrijving

Mecanic de intretinere

Locatie: 9940 Evergem (cazarea nu este furnizata)

In calitate de mecanic de intretinere, dumneavoastra si colegii dumneavoastra sunteti responsabili pentru intretinerea preventiva si corectiva, precum si pentru reparatiile utilajelor din hala de productie.

Profiel

Profil:

  • Aveti studii tehnice si experienta in functia mentionata mai sus.
  • Aveti cunostinte aprofundate de mecanica, hidraulica, pneumatica si electricitate.
  • Experienta intr-un mediu de productie (industrie grea).
  • Capacitatea de a efectua lucrari minore de sudare va fi un avantaj suplimentar.
  • Ai o mentalitate practica, lucrezi autonom si dai dovada de initiativa.
  • Esti pregatit sa lucrezi in ture si, ocazional, sambata dimineata.
  • Comunicati bine in limba engleza.

Aanbod

Oferta:

  • atmosfera de lucru placuta si dinamica.
  • Munca responsabila si diversificata.
  • Lucrati intr-un sistem rotativ cu 2 schimburi.
  • Salariul orar brut depinde de experienta profesionala => 18 €/ora + bonus de tura de 10%. Sambata platita la 150%.
  • Posibilitatea de a primi un contract permanent dupa o perioada de proba desfasurata de biroul nostru.
  • Contracte de munca belgiene, indemnizatii rezultate din angajare belgiana (indemnizatie de vacanta, bonus de Revelion, concedii platite, rambursari de calatorie etc.).

Bedrijfsinfo

Informatii despre companie :

Clientul nostru este specializat in prelucrarea otelului in Evergem - Gent. Compania se extinde atat pe plan intern, cat si international. Intregul grup are o capacitate de procesare de 1 milion de tone de table si bobine de otel. Compania deserveste clienti din toata Europa si din diverse sectoare. Datorita inovatiilor tehnologice, clientul nostru este in fruntea Europei. Firma este situata intr-o zona frumoasa, verde, usor accesibila, si dispune de o parcare mare.

Heb je interesse in deze vacature?

Solliciteer nu en we nemen spoedig contact met je op.