Technics

Technics

Mecanic auto

9000 GENT
Optie vast contract
Beroepsonderwijs
38 u/week

Functieomschrijving

Descrierea functiei:

Clientul nostru cauta mecanic auto experimentat care poate inlocui partile mecanice a vehiculului ( o parte sau intreaga suspensie). Acest lucru necesita cunostinte de mecanica auto si experienta.

De asemenea, angajatul va fi responsabil de asamblarea si dezasamblarea elementelor caroseriei, cum ar fi barele de protectie, aripile si usile, inlocuirea radiatoarelor si efectuarea tuturor proceselor necesare pentru buna functionare a vehiculului.

Angajatul va fi, de asemenea, responsabil de calibrarea ADAS si depanarea sistemelor digitale.

Profiel

Profil :

  • Aveti mai multi ani de experienta ca mecanic auto.
  • Doriti sa lucrati cu norma intreaga- de luni pana vineri (7:30-16:00).
  • Comunicati bine in engleza si/sau olandeza.
  • Locuiesti in vecinatate.
  • Detineti un permis categoria B.

  • Veti ajunge intr-o companie  ce se afla in crestere continua
  • Cooperare profesionala si comunicare deschisa.
  • Un mediu de lucru bun, cu spatiu pentru dezvoltare personala si profesionala
  • Salariu in functie de experienta (16,90 € - > 21,22 €).
  • Bonuri de masa 7€/zi.
  • Instruire interna la locul de munca.
  • Contracte de munca belgiene. Bonusuri rezultate din munca in baza unui contract belgian (indemnizatie de vacanta, bonus de Revelion, concedii platite, rambursari de calatorie,...).
  • Posibilitatea de a obtine un contract pe perioada nedeterminata direct cu clientul dupa o perioada interimara reusita.

Bedrijfsinfo

Informatii despre companie :

Clientul nostru este specializat in reparatii de caroserii tuturor marcilor de masini.