Technics

Technics

Monter/Mechanik

9000 GENT
Optie vast contract
Secundair Onderwijs
38 u/week

Functieomschrijving

Nasz klient poszukuje osoby, która potrafi wymienić część mechaniczną pojazdu tj. część lub całe zawieszenie. Wymaga to znajomości mechaniki samochodowej.

Pracownik będzie również odpowiedzialny za montaż i demontaż elementów karoserii takich jak zderzaki, błotniki i drzwi, wymianę chłodnic oraz wykonanie wszelkich niezbędnych przedmuchów do prawidłowej eksploatacji pojazdu.

Pracownik będzie również zajmował się kalibracją i debugowaniem ADAS systemów cyfrowych.

Profiel

Opis profilu

  • Masz kilkuletnie doświadczenie w tej dziedzinie.
  • Interesuje Cię praca od poniedziałku do piątku w pełnym wymiarze godzin (7:30 – 16:00).
  • Porozumiewasz się w języku niderlandzkim lub angielskim.
  • Posiadasz własne zakwaterowanie w okolichach Gandawy.
  • Posiadasz prawo jazdy kategorii B.

Aanbod

Opis oferty

  • Stabilnie rozwijająca się firma z dbałością o jakość życia, klimat pracy i środowisko
  • Profesjonalna współpraca w nieformalnym, rzeczowym środowisku i przy otwartej komunikacji.
  • Dobre środowisko pracy, w którym jest miejsce na rozwój osobisty, który pozwala zdobywać dodatkową wiedzę i rozwijać się w pracy.
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia (€16,90 - > €21,22).
  • Bony żywnościowe € 7/ dzień.
  • W miejscu pracy otrzymasz szkolenie wewnętrzne.
  • Belgijskie umowy o pracę. Dodatki wynikające z tytułu pracy na umowie belgijskiej (dodatek wakacyjny, premia noworoczna, dni świąteczne płatne, zwroty za dojazdy,...).
  • Możliwość otrzymania umowy na czas nieokreślony po okresie prόbnym odbytym przez nasze biuro.

Bedrijfsinfo

Nasz klient specjalizuje się w naprawach blacharskich wszystkich marek samochodόw.

Heb je interesse in deze vacature?

Solliciteer nu en we nemen spoedig contact met je op.