Industry & Production

Operator masinarii automate - linie de productie - industrie textila

8760 MEULEBEKE
Optie vast contract
Andere
38 u/week

Functieomschrijving

Descrierea functiei:

In calitate de operator masinarii automate sunteti o veriga foarte importanta in procesul de productie. Aici veti seta parametrii necesari (lungime, latime etc.) pentru taierea produsului, conform instructiunilor comenzii.

Veti monitoriza calitatea produsului si va veti notifica supervisorul cu eventualele procese sau defectiuni. Veti opera macaraua rulanta pentru a cantari si a muta rolele. Apoi etichetati rola, dupa care aceasta este indepartata cu stivuitorul.

Profiel

Profil:

In calitate de operator masinarii automate:

  • Va place sa invatati, sunteti orientat spre dezvoltare si aveti un interes puternic pentru tehnologie.
  • Comunicati bine in engleza sau olandeza.
  • Aveti experienta ca operator de masini automate.
  • Detineti propriul mijloc de transport.

Aanbod

Oferta:

  • Un mediu de lucru in care increderea, creativitatea, respectul si cooperarea sunt primordiale.
  • Oportunitate de dezvoltare individuala, program amplu de pregatire interna.
  • Lucrati in 2 schimburi (bonus de schimb de 7% pe ora) sau tura permanenta de noapte.
  • Salariu de la 16 euro brut/ora.
  • Contract de munca belgian, posibilitate de a obtine un contract permanent dupa o perioada de proba reusita prin biroul nostru.

Bedrijfsinfo

Informatii despre companie :

Clientul nostru este un lider global de piata in industria tesuturilor. Cu o lunga traditie de familie, peste 1.200 de angajati si douasprezece unitati de productie internationale in Europa, Asia si America.