Logistics & Transport

Muncitor manual

8760 MEULEBEKE
Optie vast contract
Beroepsonderwijs
38 u/week

Functieomschrijving

Descrierea jobului:

Ca muncitor manual la clientul nostru veti lucra intr-o echipa de 4 persoane si veti fi responsabil de incarcarea manuala a camioanelor.

Conform listei de incarcare, veti alege rulourile corecte de lana textila din depozit si le veti incarca pentru transport.

Profiel

Profil:

  • Comunicati in engleza sau olandeza.
  • Munca fizica nu este o problema pentru Dvs.
  • Sunteti un teampayer si va gasiti rapid locul printre colegi.

  • Un mediu de lucru stabil, cu diverse oportunitati de dezvoltare profesionala.
  • Lucrati in 2 schimburi (bonus de schimb de 7% pe ora ).
  • Salariu incepand de la 15€ brut/ora.
  • Contract de munca belgian, posibilitate de contract permanent dupa o perioada de proba reusita prin biroul nostru.

Bedrijfsinfo

Informatii despre companie :

Clientul nostru este un lider global de piata in industria tesuturilor. Cu o lunga traditie de familie, peste 1.200 de angajati si douasprezece unitati de productie internationale in Europa, Asia si America.