Industry & Production

CNC Operator – Giętarki

9940 EVERGEM
Optie vast contract
Beroepsonderwijs
38 u/week

Functieomschrijving

Opis pracy

Operator giętarki CNC określa kolejność i sposób pracy w oparciu o maszynę i wymagane parametry. Wybiera do tego odpowiednie narzędzia, przeprowadza wstępną kontrolę elementu oraz sprawdza kąty i wymiary. Jest także odpowiedzialny za porządek i czystość na swoim stanowisku pracy.

Profiel

Profil

  • Doświadczenie jako operator giętarki CNC.
  • Znajomość technik pomiarowych (praca z suwmiarką, kątomierzem...)
  • Znajomość czytania planów.
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego.
  • Własny środek transportu.

Aanbod

Oferta

Praca w systemie 2-zmianowym i (okresowo) w 3-zmianowym:

  • Wczesna zmiana: 6:00–14:00 (piątek do 13:00)
  • Zmiana popołudniowa: 14:00 – 22:00 (piątek 13:00 – 20:00)
  • Nocna zmiana od niedzieli wieczorem do czwartku wieczorem: 22:00 - 6:00 (niedziela od 23:00)

Stawka godzinowa brutto na początku: 15,7427 € + 10% dodatku zmianowego = 17,3170 €

Stawka godzinowa brutto za nocną zmianę: 15,7427 € + 20% dodatku nocnego = 18,8912 €

Bony żywnościowe 5 euro/dzień.

Przy zatrudnieniu na czas nieokreślony: bezpłatne ubezpieczenie szpitalne i możliwość wypożyczenia roweru.

Bedrijfsinfo

Nasz klient jest znanym na świecie dostawcą przemysłowych komponentów i zespołów mechanicznych.

Heb je interesse in deze vacature?

Solliciteer nu en we nemen spoedig contact met je op.