Industry & Production

Operator tehnic masini de productie

1702 GROOT-BIJGAARDEN
Vast contract
Secundair Onderwijs
40 u/week

Functieomschrijving

Descrierea functiei:

Aveti experienta ca operator de masini / operator tehnic?

Lucrati independent si precis?

In acest caz va invitam sa va familiarizati cu oferta noastra :

Indatoririle angajatului :

  • Sunteti responsabil pentru masina
  • Sunteti responsabil pentru functionarea optima a masinii
  • Va ocupați de executarea comenzilor de productie

Profiel

Descrierea profilului:

  • Aveti experienta intr-o pozitie similara
  • Sunteti o persoana responsabila
  • Puteti lucra atat in echipa cat si independent
  • Aveti cunostinte tehnice bune
  • Comunicati in Olandeza / Franceza
  • Detineti transport propriu
  • Detineti cazare proprie in vecinatatea Groot-Bijgaarden

Aanbod

Oferta:

  • Contract belgian full-time direct cu clientul
  • 17 – 20 euro / ora ( in functie de experienta )
  • Indemnizatii de tura ( dimineata/dupa amiaza 7%, noapte 31% )
  • Bonuri de masa 8 euro / zi
  • Indemnizatii de deplasare
  • Posibilitatea de a urma cursuri interne
  • Posibilitatea de a avansa

Bedrijfsinfo

Informații despre companie

Smurfit Kappa a fost fondat in 1934 ca producator de cutii de carton si ambalaje pentru piata irlandeza.

Compania este inca in crestere, cu peste 48.000 de angajati in 355 de site-uri de productie situate in 35 de țări.

Sediul global al companiei este in Dublin, cu sedii regionale in Amsterdam si Miami