Industry & Production

Operator techniczny maszyn produkcyjnych

1702 GROOT-BIJGAARDEN
Vast contract
Secundair Onderwijs
40 u/week

Functieomschrijving

Masz doświadczenie jako operator maszyn/operator techniczny ?

Pracujesz samodzielnie  i precyzynie ?

W takim razie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Obowiązki pracownika:

·       Jesteś odpowiedzialny za maszynę

·       Jesteś odpowiedzialny za optymalne działanie maszyny.

·       Dbasz o realizację zleceń produkcyjnych.

Profiel

Nasz klient oczekuje:

·       Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku

·       Jesteś osobą odpowiedzialną, na którą mogą liczyć.

·       Możesz pracować samodzielnie lub w zespole.

·       Możesz pracować w systemie zmianowym ( 05:00 – 13:00 / 13:00 – 21:00 / 21:00 – 05:00 )

·       Wykształcenie techniczne jest mile widziane.

·       Porozumiewasz się w języku francuskim lub niderlandzkim.

·       Posiadasz własne zakwaterowanie w okolicach Groot-Bijgaarden.

Aanbod

Miejsce pracy: 1702 Groot-Bijgaarden (okolice Brukseli) !! Umowa bezpośrednio w firmie od pierwszego dnia pracy !! Stawka brutto od €17 / godzinę + dodatki zmianowe (wczesna/popołudniowa 7%; nocna 31%) + €8/dzień bony żywnościowe (stawka jest ustalana indywidualnie na podstawie doświadczenia zawodowego).

Bedrijfsinfo

Nasz klient jest międzynarodowym dostawcą opakowań i ekspozytorów papierowych.

Heb je interesse in deze vacature?

Solliciteer nu en we nemen spoedig contact met je op.