Industry & Production

Muncitor industria siderurgică

9000 GENT
Optie vast contract
Lager onderwijs
40 u/week

Functieomschrijving

Descrierea functiei:

In calitate de ambalator de oțel, desfasurati activitati simple legate de protectia si ambalarea otelului, care este apoi transportat catre clientii finali.

Lucrati intr-o echipa de cinci persoane la ambalarea si impachetarea produselor siderurgice (bobine de otel).

In functie de cerintele clientului, acestea sunt ambalate cu hartie, carton moale si carton simplu, discuri laterale si elemente de protectie a marginilor.

 Procesul de ambalare este esential pentru mentinerea calitatii produselor si pentru a preveni deteriorarea in timpul manipularii si transportului.

Profiel

Profil :

  • Lucrati in trei schimburi rotative saptamanale (dimineata, dupa amiaza, noapte ),
  • Lucrul in weekend nu este o problema pentru Dvs,
  • Va place sa lucrati in grup (echipe de 5 persoane),
  • Respectati regulile de sanatate si siguranta la locul de munca ,
  • Dispuneti de propriul mijloc de transport (acces la Zelzate),
  • Comunicati fluent in engleza si/sau olandeza
  • Dispuneti de cazare proprie,

Aanbod

Oferta :

  • Brut pe ora, inclusiv indemnizatiile pentru ture:
    • Dimineața /dupa-amiaza luni – vineri 17,64 €
    • Dimineața /dupa-amiaza sambata 25,66 €
    • Dimineața/dupa-amiaza 33,68 €
    • Schimb de noapte- Luni – Vineri 19,25 €
    • Schimb de noapte sambata 27,27 €
    • Schimb de noapte- duminica 35,29 €
  • Bonuri de masa 8 euro / zi (dupa 60 zile lucratoare)
  • Abonament social,
  • Posibilitatea unui contract permanent,

Bedrijfsinfo

Informațiile companiei :

Clientul nostru, lider in solutii de ambalare si impachetare pentru industria siderurgica, cu o experienta vasta în domeniu, este specializat in protejarea si asigurarea transportului sigur al bobinelor de otel, garantand ca acestea ajung in conditii perfecte la destinatie.

 Sucursala din Zelzate este situata in incinta otelariei Arcelor Mittal.

Heb je interesse in deze vacature?

Solliciteer nu en we nemen spoedig contact met je op.