Industry & Production

Muncitor productie - brutarie industriala

8020 RUDDERVOORDE
Optie vast contract
Beroepsonderwijs
38 u/week

Functieomschrijving

Descrierea functiei :

In calitate de muncitor in productie la aceasta brutarie industriala sarcinile Dvs sunt:

  • Framantarea aluatului pentru diverse produse de panificatie.
  • Lucrul mereu dupa retete, cu ingredientele potrivite.
  • Procesarea aluatului folosind procesele necesare pentru a obtine un rezultat final de inalta calitate.
  • Depozitarea corespunzatoare a semifabricatelor sau a produselor finite.
  • Asigurarea ca atelierul si uneltele respecta intotdeauna standardele de igiena si functioneaza in conformitate cu acestea.

Profiel

Profilul:

  • Aveti o educatie in panificatie sau o pasiune pentru copt.
  • Lucrati temeinic, atat independent, cat si in echipa.
  • Sunteti dispus sa lucrati in tura de noapte (19:00 - 04:00).
  • Sunteti dispus sa lucrati in weekend.
  • Comunicati bine in engleza sau olandeza.
  • Detineti propriul mijloc de transport (compania nu este accesibila transportului public)

Aanbod

Oferta :

  • Munca cu norma intreaga (38 de ore) cu o saptamana de lucru de 5 zile.
  • Tarif brut intre 16,04 € si 18,70 €/ora + indemnizatie pentru munca de noapte.
  • Pozitie provocatoare intr-o companie belgiana ambitioasa si in crestere.
  • Posibilitatea de a obtine un contract pe perioada nedeterminata dupa o perioada de proba finalizata de biroul nostru.
  • Cultura corporativa orientata catre oameni cu oportunitati de dezvoltare si formare.
  • Un mediu de lucru dinamic, cu spatiu pentru initiativa si contributie personala
  • Contracte de munca belgiene. Bonusuri rezultate din munca in baza unui contract belgian (bonus de Revelion, indemnizatie de vacanta, concedii platite, rambursari de calatorie,...).

Bedrijfsinfo

Informatii despre companie :

Clientul nostru este o brutarie binecunoscuta din Gent si in imprejurimi de peste 80 de ani.

Echipele lor ofera clientilor paine si produse de patiserie delicioase zi si noapte. Datorita deschiderii unei brutarii in Ruddervoorde, cautam persoane cu pasiune pentru paine in aceasta regiune.

Heb je interesse in deze vacature?

Solliciteer nu en we nemen spoedig contact met je op.